Mail-adressen

Sinds dit jaar hebben alle instructeurs van onze dansschool hun eigen JDV-mailadres. Jeannine, Jesse en Nicky hadden al zo’n adres in gebruik, maar nu hebben dus alle instructeur hun eigen adres:

Jeannine: info@jaysdancevision.nl

Jesse: Jesse@jaysdancevision.nl

Naomi: Naomi@jaysdancevision.nl

Xandrine: Xandrine@jaysdancevision.nl

Nicky: nicky@jaysdancevision.nl

Dyon: Dyon@jaysdancevision.nl

Indy: Indy@jaysdancevision.nl

Shannon: Shannon@jaysdancevision.nl

Ivana: Ivana@jaysdancevision.nl

Posted on 28 december 2015 in Nieuws

Share the Story

Back to Top